Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNYO portalu

 

 

 

Szanowni Państwo,

doskonale wiemy, jak wiele obowiązków ciąży na barkach dyrektorów placówek oświatowych. Stale zmieniające się regulacje prawne, nowe zadania, procedury, przygotowanie kolejnych dokumentów powoduje szereg  pytań i wątpliwości. Rok szkolny 2019/2020 będzie pod tym względem wyjątkowo trudny ze względu na nowe procedury w awansie zawodowym, ocenianiu;  zmiany czasu pracy i zatrudniania nauczycieli zgodnie z Ustawą z dnia 13 czerwca 2019 r. o zmianie KN czy nowe obowiązki w zakresie zapewnienia uczniom opieki zdrowotnej.

 

Aby uchronić się przed pułapkami związanymi ze stosowaniem znowelizowanego prawa oświatowego i wyposażyć się w narzędzia niezbędne do zarządzania placówką, potrzebujesz eksperckiego wsparcia.

 

Portal nadzor-pedagogiczny.pl jest odpowiedzią na potrzeby dyrektorów takich jak Ty, którzy chcą zarządzać swoją placówką w sposób efektywny, profesjonalny i przede wszystkim oparty na konkretnych i aktualnych podstawach prawnych.

Co otrzymasz w ramach abonamentu?

 • UWAGA NOWOŚĆ!  Możliwość sprawdzenia  dokumentu  pod kątem prawnym przez jednego z naszych ekspertów
  Podczas każdego miesiąca korzystania z portalu sprawdzimy jeden z dokumentów, który funkcjonuje w Twojej placówce. Z portalem nadzor-pedagogiczny.pl zyskujesz pewność, że w prawidłowy sposób dokumentujesz pracę szkoły.
 • Dostęp do największej bazy dokumentów dla wszystkich typów placówek oświatowych
  Z portalem nadzor-pedagogiczny.pl zyskujesz pewność, że każdy dokument jest stworzony w oparciu o najnowsze regulacje prawne. U nas znajdziesz znacznie więcej niż plan nadzoru pedagogicznego czy jego podsumowanie.
 • 6 certyfikowanych warsztatów online
  Przekładamy zmiany prawne na szkolną rzeczywistość i omawiamy najczęściej popełniane błędy przez dyrektorów placówek oświatowych. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz sprawnie poruszać się po najnowszych przepisach prawnych i bezbłędnie dopasujesz regulacje wewnątrzszkolne do nawet najbardziej skomplikowanych zmian.
 • Stały kontakt z ekspertami prawa oświatowego
  Dajemy możliwość skonsultowania każdej wątpliwości, która pojawia się przy zarządzaniu daną placówką. Nasi eksperci udzielili do tej pory ponad 10 000 porad prawnych w trybie indywidualnych konsultacji z zakresu realizacji nadzoru pedagogicznego, prawa oświatowego, zatrudnienia, dydaktyki i wiele innych.
 • UWAGA NOWOŚĆ! PREZENTACJE MULTIMEDIALNE
  Oferujemy możliwość pobrania gotowej prezentacji multimedialnej na spotkanie rady pedagogicznej. Nie musisz już spędzać czasu na dodawaniu kolejnych slajdów i sprawdzaniu podstaw prawnych do zmian, o których chcesz poinformować swoją kadrę. My zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Pobierz”.
 • Możliwość zamówienia dokumentacji
  Stworzymy dokumentację, która będzie precyzyjnie dopasowana do potrzeb zarządzanej przez Ciebie placówki. Uwzględniamy każdą, nawet najbardziej specyficzną sytuację!
 • Komentarz do najnowszych zmian prawnych
  Każdego miesiąca bierzemy pod lupę najbardziej ważkie zmiany prawne i w przystępny sposób przedstawimy w jaki sposób dana regulacja zmienia szkolne i przedszkolne realia.
 • Terminarz wskazujący kluczowe terminy i obowiązki
  To funkcjonalność, dzięki której z łatwością zaplanujesz swoją pracę oraz przydzielisz odpowiednie obowiązki swoim pracownikom.
 • Dostęp do aktualnych komunikatów MEN i KO
  Wszystkie komunikaty w jednym miejscu, bez konieczności szukania ich na stronach zewnętrznych.
 • Cotygodniowy biuletyn
  Jako pierwszy dowiesz się o najnowszych zmianach w prawie oświatowym, a ponadto dowiesz się co nowego pojawiło się na stronie portalu.

Decydując się na abonament PREMIUM zyskujecie Państwo możliwość udziału w certyfikowanym cyklu szkoleń.

Abonament PREMIUM to wszystkie funkcjonalności dostępne na portalu+cykl certyfikowanych warsztatów złożonych z 6 modułów szkoleniowych.

 

Tematy tegorocznych warsztatów:

 1. !SESJA NA ŻYWO! Awans i ocena nauczyciela, a najnowsze zmiany w Karcie Nauczyciela.
  Możliwość konsultowania swoich wątpliwości w trakcie szkolenia.
 2. Ewaluacja jako sposób badania pracy szkoły lub placówki
 3. Procedury bezpieczeństwa w szkole i przedszkolu. Case studies z omówieniem najczęściej popełnianych błędów.
 4. Urlopy nauczycieli w praktyce. Komu przysługuje urlop dla poratowania zdrowia? W jaki sposób obliczyć  wymiar urlopu dla nauczyciela powracającego z urlopu macierzyńskiego?
 5. Skuteczna komunikacja w zarządzaniu placówką i budowaniu relacji z rodzicami uczniów.
 6. !SESJA NA ŻYWO! Wypowiedzenie umowy o pracę i wydawanie świadectw pracy. O czym powinien pamiętać każdy dyrektor placówki oświatowej?
  Możliwość konsultowania swoich wątpliwości w trakcie szkolenia.

Poszerz swój abonament o najlepsze warsztaty dla dyrektorów placówek oświatowych

Warsztaty są gwarantem otrzymania merytorycznej wiedzy z najwyższej półki, która pomoże usprawnić funkcjonowanie Twojej placówki w sytuacji wszelkich zawirowań prawnych.

Przez cały okres trwania warsztatów masz możliwość konsultowania swoich wątpliwości z ekspertami.

Warsztaty są oparte na przykładach z innych placówek, co umożliwi Ci sprawne poruszanie się po przepisach i pozwoli uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

Eksperci prowadzący warsztaty:

 •  Janusz Brzozowski
  Wieloletni wicedyrektor, później dyrektor szkoły. Doświadczony trener specjalizujący się w tematyce prawa oświatowego, ochrony danych osobowych oraz programowania i wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji.
 • Jan Lewandowski
  Konsultant ds. kadry kierowniczej, ewaluacji, prawa oświatowego DODN; ostatni Kurator Oświaty w Legnicy; ekspert MEN ds. awansu zawodowego nauczycieli; wojewódzki ekspert przedmiotowy ds. reformy programowej; szkoleniowiec – edukator. W naszym serwisie jest ekspertem w zakresie kontroli zarządczej.

Sprawdź sam…

Sprawdź przykładowe materiały, które znajdziesz na naszym portalu i dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników serwisu. 

 

 


Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT