Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Dyrektor powinien stworzyć warunki do pracy umożliwiające nauczycielom wypełnianie obowiązków w sposób ustalony w planie nadzoru pedagogicznego, tu: dostępny komputer z...

PORADA PRAWNA

20 lutego 2018 Nadzór pedagogiczny

Nauczyciel został poproszony o sporządzenie sprawozdania z pracy za pierwszy okres bieżącego roku szkolnego. Sprawozdanie sporządził pismem odręcznym, niestety bardzo nieczytelnym. Czy dyrektor możne domagać się przygotowania dokumentu w formie drukowanej i na jakiej podstawie prawnej. Dodam, że nauczyciel posiada umiejętność obsługiwania programów komputerowych typu word.

Dyrektor powinien stworzyć warunki do pracy umożliwiające nauczycielom wypełnianie obowiązków w sposób ustalony w planie nadzoru pedagogicznego, tu: dostępny komputer z odpowiednim oprogramowaniem.

Podstawa prawna: ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 27 sierpnia 2015 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego.

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT