Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Zasady rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019 określone w rozdziale 6 PO oraz w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 marca...

PORADA PRAWNA

Czy regulaminy rekrutacji do przedszkola i szkoły podstawowej na 2017/18 umieszczone na portalu mogą zostać wykorzystane w rekrutacji 2018/2019 i będą zgodne z obowiązującymi przepisami?

Zasady rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019 określone w rozdziale 6 PO oraz w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 marca 2017 r. w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli, szkół i placówek, Dz.U. z 2017 r., poz. 610 nie uległy zmianom w porównaniu do przepisów regulujących rekrutację na rok szkolny 2017/2018, w związku z tym regulaminy rekrutacji powinny być aktualne. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT