Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Można przyjąć, że nauczyciel realizuje średni wymiar godzin liczony w następujący sposób (o ile regulamin organu prowadzącego nie stanowi inaczej): 6/18 = 1/3 5/26 +...

PORADA PRAWNA

07 czerwca 2011 Awans zawodowy

Czy nauczyciel zatrudniony w szkole w wymiarze 6/18 muzyka i 5/26 świetlica ma odpowiednia ilość godzin żeby podjąć staż?

Można przyjąć, że nauczyciel realizuje średni wymiar godzin liczony w następujący sposób (o ile regulamin organu prowadzącego nie stanowi inaczej):

6/18 = 1/3

5/26 + 1/3 = 0,192 + 0,33 = 0,5 etatu, co daje podstawę do podjęcia stażu.

Karta Nauczyciela z 26.01.1982 r. (ze zm.) Art. 22. ust. 4.

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT